Proč se hodí dřevo ThermoWood® na terasy?

Proč se hodí dřevo ThermoWood® na terasy?

Dřevěná terasa upoutá pohled na kterékoliv zahradě a je skvělým místem, kde můžete relaxovat s přáteli a rodinou za krásných teplých letních večerů. Přírodní teplé dřevo poskytuje atmosféru přirozenosti. Pokud investujete do dřevěné terasy, určitě chcete takovou, kterou si budete moci užívat po několik let. Tepelně upravené dřevo ThermoWood® Vám poskytuje řešení s životností minimálně 30 let, v závislosti na péči, kterou mu věnujete.

Terasové profily ThermoWood®, které je možné využít právě pro zhotovení teras a ploch okolo bazénů, jsou zcela ekologické a dřevo ze kterých jsou vyrobeny pochází z trvale udržitelných zdrojů (certifikováno PEFC).

Dřevěné fasády a terasy z masivu ThermoWood®Se snahou dodat co nejlepší profily nejen pro terasy přicházíme s nabídkou revolučního dřeva ThermoWood®. Jedná se o dřevo vyrobené z finské borovice, které je tepelně ošetřeno proto, aby se zvýšila odolnost a kvalita dřeva. Při tepelné úpravě je odstraněna pryskyřice a také hlavní výhodou je větší rozměrová stabilita, odolnost proti rozkladu a vylepšení fyzikálních vlastností. S lepší stabilitou a trvanlivostí přináší tepelně ošetřené dřevo ThermoWood® přidanou hodnotu v podobě dlouhodobých výhod a flexibility současně s minimalizací biologického poškození.

Dřevěné fasády a terasy z masivu ThermoWood®Tepelné zpracování navíc přináší delší životnost dřeva – až 30 let a snižuje potenciál deformace či kroucení dřeva. Příjemná karamelová barva skrze celý průřez dřeva dodává terasám velmi atraktivní vzhled. Dřevo ThermoWood® je vysoce odolné proti povětrnostním podmínkám. Terasové profily jsou vroubkované pro větší bezpečí při pohybu.

Pálí Vám to? Kupte si to, co Vás nepálí – ThermoWood®!

Dřevěné fasády a terasy z masivu ThermoWood®Terasové profily ze dřeva ThermoWood® mají díky tepelné úpravě o 20-25% nižší tepelnou vodivost oproti stejnému tepelně neošetřenému dřevu, a to díky vytěsnění všech biologických látek při tepelném procesu. Díky této výhodě se tak dřevo na terasách a plochách u bazénů nerozehřívá i při vysokých teplotách a Vy si tak můžete užívat pohody a pohybu bosou nohou…

Dřevěné fasády a terasy z masivu ThermoWood®Ti z Vás, kteří zvažují nákup hojně rozšířených dřevoplastových výrobků, by měli tuto vlastnost dobře zvážit, neboť plast obsažený v těchto výrobcích má velmi vysokou tepelnou vodivost… Neudělejte proto chybu, které můžete následně litovat, když ze své domácí terasy uděláte průmyslovou plochu, na které v letním období nebudete moci vydržet…

Kdo nejvíce ocení dřevěnou terasu ze dřeva ThermoWood®?

Dřevěné fasády a terasy z masivu ThermoWood®Použití dřeva ThermoWood® na dřevěné terasy ocení hlavně zákazníci, kteří chtějí přírodní a teplý materiál. Materiál, který je nenáročný na údržbu, ale zároveň se od něj očekává velmi dlouhá životnost… Pokud se ztotožníte s přirozenými vlastnostmi a chováním dřeva ThermoWood®v exteriéru, které jsou popsány dále v této prezentaci, tak je pro Vás fasáda z materiálu ThermoWood® řešením na celý život…

Výhody dřevěných teras a podlah z ThermoWood®

  • Dřevěné terasy a fasady z masivu ThermoWoood®Dřevo ThermoWood® je přírodní a teplý materiál.
  • Dřevěné terasy a fasady z masivu ThermoWoood®Dřevo ThrmoWood® je velmi příjemné na dotek.
  • Dřevěné terasy a fasady z masivu ThermoWoood®Dřevo ThermoWood® je také překvapivě odolné.
  • Dřevěné terasy a fasady z masivu ThermoWoood®Dřevo ThermoWood® je ekologické a sterilně čisté.
  • Dřevěné terasy a fasady z masivu ThermoWoood®Dřevo ThermoWood® vyžaduje minimální údržbu.
  • Dřevěné terasy a fasady z masivu ThermoWoood®Dřevo ThermoWood® má nízkou tepelnou vodivost.
  • Dřevěné terasy a fasady z masivu ThermoWoood®Dřevo ThermoWood® má velmi vysokou životnost.
Záruka na celý život

Dřevěné fasády a terasy z masivu ThermoWood®Dřevěné profily z materiálu ThermoWood® jsou vyráběny 100% biologicky odbouratelné, čímž jsou ekologické a šetrné k lesům i životnímu prostředí. Takže pokud si koupíte dřevo pocházející z pečlivě spravovaných a certifikovaných lesů, čímž dřevo ThermoWood® opravdu je, zaručujete tak, že bude poctivě nahrazeno a nenarušuje tak přírodní rovnováhu po celém světě.

Dřevěné fasády a terasy z masivu ThermoWood®Po dřevu ThermoWood® je velmi příjemné chodit. V létě není nikdy příliš horké a v zimě naopak příliš studené. Proto jej můžeme použít například u bazénů a vířivek a dodat jim tak krásný kontrastní vzhled. Tím, že jsou profily ThermoWood® sterilně čisté, můžete vytvářet plochy, které jsou ideální pro hry Vašich děti.

Dřevěné fasády a terasy z masivu ThermoWood®
Dřevěné fasády a terasy z masivu ThermoWood®

Proč se hodí dřevo ThermoWood na terasy - fotogalerie

Top