Prezentace finské výrobní firmy Oy Lunawood Ltd

Prezentace finské výrobní firmy Oy Lunawood Ltd

Dřevo ThermoWood® pro vás nakupujeme od největšího světového výrobce, firmy Oy Lunawood Ltd. Firma Oy Lunawood Ltd je členem International ThermoWood Association (Helsinky, FINLAND) a dřevo ThermoWood® vyrábí dle stanovených postupů a za předepsaných teplot. Firma neustále investuje v řádech miliónu euro do vylepšení výrobních procesů, výzkumu svých produktů a obnovy technologií.

Dřevo ThermoWood® od světové jedničky, firmy Lunawood®

ThermoWood® od největšího světového výrobce!Námi dodávané dřevo ThermoWood® je vyráběno ve firmě Oy Lunawood Ltd. Společnost Oy Lunawood Ltd, sídlící v Iisalmi – střední Finsko, byla založená v roce 2002 a je inovativním průkopníkem v tepelných úpravách dřeva a stala se jedničkou na světovém trhu v oblasti výroby tepelně upraveného dřeva. Tuto pozici si získala kvalitou svých produktů a svou výrobní kapacitou. Od svého založení se společnost rychle rozšířila, nyní zaměstnává více jak 60 zaměstnanců a disponuje dvěma výrobními závody ve Finsku. Roční výrobní kapacita těchto závodů vzrostla na 62 000 m3 upraveného dřeva. Většina výroby se následně exportuje.

ThermoWood® od největšího světového výrobce!Společnost Oy Lunawood Ltd. je hrdá na své prvotřídní produkty a stejně kvalitní odborníky, obsluhu a poradenství pro zákazníky. Jako největší výrobce tepelně upraveného dřeva zakládá své dobré jméno na inovaci, spolehlivosti a spolupráci.

ThermoWood® od největšího světového výrobce!Společnost spolupracuje při operačním postupu se zákazníky i partnery, což umožňuje sdělování znalostí, rozšiřování informací o produktech a vytváření široké informační sítě.

Napodobeniny výrobku ThermoWood
POZOR - na českém trhu se objevují náhražky materiálu ThermoWood®
Více informací
ThermoWood - ITWA

Naše společnost se jako jediná obchodní a výrobní společnost v ČR a SR stala spolupracujícím členem mezinárodní organizace ThermoWood - ITWA. Naše společnost má více jak 20-ti leté zkušenosti s prodejem tepelně modifikovaného dřeva ThermoWood®. U naší asociací prověřené společnosti zakoupíte s jistotou originální materiál ThermoWood®, pocházející z jednoho zdroje, a to od finské společnosti Oy Lunawood Ltd, která je taktéž členem asociace ThermoWood - ITWA.

Webové stránky asociace – www.thermowood.fi

ThermoWood® od největšího světového výrobce!S firmou Oy Lunawood Ltd spolupracujeme od roku 2004 a od té doby bylo do ČR a SR skrze naši firmu dodáno zhruba 200 000 m3 dřeva ThermoWood®. Žádné negativní ohlasy našich zákazníku doposud nebyly zaznamenány.

ThermoWood® od největšího světového výrobce!Velká část námi nakupovaných profilů se pro naši firmu vyrábí na zakázku, na základě dlouholetých zkušeností bezproblémového fungování profilů ThermoWood® ve středoevropských podmínkách s mnohem většími výkyvy teplot. Profily ThermoWood® sami již více jak deset let testujeme a sledujeme na jednotlivých realizacích.


Systém PROFIX nebo systém PROFIX 2?

ThermoWood® od největšího světového výrobce!Jelikož se na materiál ThermoWood ® specializujeme již řadu let, tak dokážeme dobře zhodnotit, proč vám některé profily do našich podmínek nenabízíme a děláme je pro vás raději zakázkově, tak ať zaručíme jejich bezproblémovou funkčnost a mnohem vyšší životnost.

ThermoWood® od největšího světového výrobce!Jedná se hlavně o terasové profily se systémem T-klipu – systém PROFIX (LunaDeck 2 26x92/117 mm a AntiSlip 26x117 mm s bočními úchyty pro T-klip). Firma Oy Lunawood Ltd nabízí u těchto profilů inovovaný systém PROFIX 2, který jsme na základě vlastních testů nedoporučili prodávat v našich klimatických podmínkách a stále preferujeme v našich podmínkách použití původního systému PROFIX – tedy systému s T-klipem.

Důvodů pro naše rozhodnutí pro SYSTÉM PROFIX bylo několik:

ThermoWood® od největšího světového výrobce!Velmi malý kritický průřez, kde se problémy objeví ihned při montáži a z dlouhodobého hlediska k problémům může docházet také s odstupem 5-10 let.

ThermoWood® od největšího světového výrobce!Dále se jedná o montáž vrutu pod šikmým úhlem, což z dlouhodobého hlediska působení síly při pohybu dřeva způsobí další problémy. U ThermoWood® je sice pohyb minimalizován, ale není eliminován.

ThermoWood® od největšího světového výrobce!Systém PROFIX 2 navíc není praktický. V případě, že se Vám cokoliv v ploše terasy stane (tlakem praskne prkno, poškodí se), nebo vám do terasy cokoliv propadne, není možné systém lokálně rozmontovat, neboť přístupu ke šroubům je druhým profilem zamezeno = musíte rozebrat obrovský kus terasy od jejího kraje, až do místa kde potřebujete něco vyspravit/vytáhnout.

ThermoWood® od největšího světového výrobce!
ThermoWood® od největšího světového výrobce!

Image

Oy Lunawood Ltd
ASEMANTIE 52
FI-74170 IISALMI
www.lunawood.fi

Top