Snížená cena!

-10%

Odstraňovač nátěrů a barev ze dřeva i kovu OWATROL DILUNETT


Silný, vodou omyvatelný bezrozpouštědlový odstraňovač barev bez obsahu ředidla, který odstraní jakoukoliv olejovou barvu, barvu na alkydové bázi, lak i mořidlo na dřevo.

SKLADEM

  • 484 Kč

  • 436 Kč

  • 360 Kč bez DPH

  • 1 l
  • 2,5 l

Odstranění starých nátěrů a barev OWATROL DILUNETT

Balení: Plechovka 1 litr a 2,5 litrů

Vydatnost: 4 m2 / litr (spotřeba se liší v závislosti na metodě nanášení a struktuře povrchu)

OWATROL DILUNETT je silný, vodou omyvatelný odstraňovač barev bez obsahu ředidla, který odstraní jakoukoliv olejovou barvu, barvu na alkydové bázi, lak i mořidlo na dřevo. Nevyžaduje dohled či okamžité odstranění změkčeného nátěru.

DILUNETT odstraňuje až 8 vrstev finálního nátěru při jedné aplikaci. Vhodný prakticky pro jakýkoliv povrch včetně dřeva, kovu, plastu a GRP (sklolaminátu). Gelová konzistence odstraňovače DILUNETT nestéká a je tak ideální pro svislé povrchy, komplikované plochy a složité dřevěné prvky, ze kterých je nutno odstranit původní nátěry.

DILUNETT se snadno nanáší a rozpouští barvy i v nejmenších vybráních a nejjemnějších detailech. Změkčuje všechny nahromaděné vrstvy, aby čištění a odstraňování bylo co nejjednodušší. Neobsahuje VOC (těkavé organické sloučeniny) a je nehořlavý. Odstraňovač DILUNETT je bezpečný pro použití v málo větraných nebo uzavřených prostorech.

Vhodný i pro obnovu dožívajícího nátěru AQUADECKS, kdy se v ploše vyskytují místa stále funkčního nátěru, který byl místy nanesen ve větší míře. Tyto místa doporučujeme ošetřit (stačí lokálně) prostředkem DILUNETT a následně celou plochu sjednotit - vyčistit a neutralizovat prostředkem NET-TROL.

Takto je povrch ideálně připraven pro aplikaci nové vrstvy finálního nátěru OWATROL AQUADECKS.

Více o tomto prostředku naleznete v technickém listě v záložce „KE STAŽENÍ“.

Video

Odstranění starého nátěru přípravkem DILUNETT a následné sjednocení a vyčištění přípravkem NET-TROL

(Nepovinné)
*(Povinné pro zaslání odpovědi)
(Nepovinné)
Odeslat dotaz!

Sdílení:

Facebook Twitter

Top